Zaangażowanie Sodra w zrównoważony rozwój
Przejdź do strony: Drewno konstrukcyjne
Przejdź do strony: Sodra - obrazek
Przejdź do strony: Konstrukcyjne - obrazek
Przejdź do strony: Drewno C24
Zaangażowanie Sodra w zrównoważony rozwój Zaangażowanie Sodra w zrównoważony rozwój

Dlaczego warto wybrać drewno skandynawskie C24?

Naszym głównym celem w Sodra jest oferowanie profesjonalnych produktów i usług. Z tego powodu, nasze drewno klasy C24 pochodzi z najlepszych źródeł w Skandynawii, a proces obróbki jest stale monitorowany i doskonalony, aby zagwarantować najwyższy standard jakości.

Jeżeli szukasz drewna, które łączy w sobie wytrzymałość, estetykę i ekologiczność, produkty proponowane przez Sodra to doskonały wybór. W naszej ofercie dostępna jest także tarcica ze Skandynawii oraz drewno lite profilowane.

W przypadku pytań dotyczących asortymentu, bądź potrzeby doradztwa przy wyborze, nie wahaj się do nas napisać. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji Twojego projektu.

Zaangażowanie Sodra w zrównoważony rozwój

Przy Sodra, nie tylko troszczymy się o naszych klientów, ale również o środowisko. Dbamy o to, aby nasze procedury były jak najbardziej ekologiczne i zrównoważone. Nasze drewno klasy C24 jest pozyskiwane z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, co potwierdzają certyfikaty FSC i PEFC.

Wybierz naszą ofertę 

Poznaj niepowtarzalność i różnorodność oferty Sodra – miejsca, gdzie znajdziesz najwyższej jakości drewno budowlane C24 idealnie pasujące do Twojego projektu. Skontaktuj się z nami już dziś, a gwarantujemy, że spełnimy Twoje oczekiwania.

Skontaktuj się z nami
ul. Gdyńska 15A
62-028 Koziegłowy