Drewno KVH | Konstrukcyjne, Klejone, Belki - Sodra Polska
Przejdź do strony: KVH BSH Płyty warstwowe
Przejdź do strony: Klejone - obrazek
KVH® KVH®

KVH®

Drewno KVH® to wyjątkowy materiał budowlany, stworzony z myślą o wysokich standardach nowoczesnego budownictwa drewnianego. Drewno konstrukcyjne KVH®, w tym belki KVH®, produkowane są z litego drewna świerkowego lub sosnowego, dzięki czemu cechuje się wyjątkową wytrzymałością. 

Korzyści zastosowania drewna KVH® w konstrukcjach

Drewno klejone KVH® to materiał budowlany opracowany specjalnie z myślą o wysokich wymaganiach nowoczesnego budownictwa drewnianego i o precyzyjnie określonych właściwościach produktu. KVH® jest produkowane z litego drewna świerkowego lub sosnowego, a następnie suszone i sortowane wytrzymałościowo. KVH® podlega dodatkowym kontrolom, które wykraczają poza ogólne wymagania inspektoratu budowlanego. Operacyjna kontrola jakości i monitoring zewnętrzny są przeprowadzane zgodnie z kryteriami umów dotyczących KVH®.

Stosując drewno KVH® w budowie, można liczyć na wiele korzyści. Jego zastosowanie umożliwia przede wszystkim zbudowanie struktury o wysokiej stabilności geometrycznej. Innym atutem jest również prosty i efektywny montaż, a także ekologiczny i naturalny charakter materiału. Konstrukcje z drewna KVH® są nie tylko ekologiczne, ale również estetyczne i klimatyczne, co sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązania.

Przejdź do strony: Drewno klejone KVH®
Przejdź do strony: Drewno konstrukcyjne KVH®
Przejdź do strony: KVH - obrazek
Przejdź do strony: BSH
Przejdź do strony: BSH - wszechstronność
Przejdź do strony: Klejone - obrazek
Przejdź do strony: Płyty warstwowe
Przejdź do strony: Płyty klejone
Przejdź do strony: Płyty klejone warstwowo
Skontaktuj się z nami
ul. Gdyńska 15A
62-028 Koziegłowy