Drewno Skandynawskie | Tarcica Ze Szwecji - Sodra Polska

Przedstawiciel szwedzkiego koncernu drzewnego Södra

Zaufany dostawca tarcicy
ze Skandynawii i Europy

Surowiec uzyskiwany ze skandynawskich drzew iglastych, który oferujemy, uznawany jest za najlepszy z dostępnych na świecie.

Drewno i tarcica ze Skandynawii

Drewno skandynawskie jest wielofunkcyjne, więc nie tylko stanowi budulec domów, ale również można wykonać z niego wiele innych elementów, takich jak podbitka dachowa, podłogi (parkiety oraz panele), elewacja, boazeria czy meble. Właśnie dlatego prowadzimy sprzedaż zarówno surowca konstrukcyjnego jak i tarcicy iglastej, która jest wykorzystywana w wielu sektorach.

Ponadto dzięki współpracy z koncernem Binderholz w swojej ofercie posiadamy drewno klejone, które swoje zastosowanie znajduje szczególnie w sektorze budowlanym. Staramy się też podchodzić do branży drzewnej w sposób kompleksowy, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również kłodę iglastą.

Naszą ofertę kierujemy do klientów biznesowych opierając dostawy o ilości całosamochodowe. W zależności od konkretnych przekrojów i klas zamówienie jednego samochodu tarcicy to ilość około 45-50 m3.

Nasza oferta
Partnerzy
Surowiec z drzew iglastych
Surowiec z drzew iglastych
Surowiec z drzew iglastych
Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu wyniesionym z pracy z klientami z różnych branż

Jesteśmy wiodącym dostawcą wysokiej jakości drewna konstrukcyjnego, tarcicy iglastej, drewna klejonego i drewna profilowanego. Na polskim rynku działamy od ponad 10 lat wciąż intensyfikując nasze starania, tak aby zaspokoić potrzeby klientów. Posiadamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży drzewnej i z dumą reprezentujemy szwedzki koncern Södra na polskim rynku. Ponadto dzięki współpracy z koncernem Binderholz wzbogaciliśmy naszą ofertę o drewno klejone KVH, BSH i płyty warstwowe z litego drewna, tak aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów.

Więcej o nas
Skontaktuj się z nami
ul. Gdyńska 15A
62-028 Koziegłowy