Targi DACH FORUM w Kielcach 2024 - Sodra
20 stycznia 2024 | Aktualności

Targi DACH FORUM w Kielcach 2024

Targi DACH FORUM w Kielcach 2024

W dniach 12.01-13.01.2024 roku w Kielcach po raz pierwszy mogliśmy uczestniczyć w  Targach Dach Forum 2024 - stającym się największym wydarzeniem dla specjalistów z branży dachowej! Była to dla nas wyjątkowa okazja, obserwować jak rynek na którym jesteśmy niebywale aktywni, stara się szukać najlepszych i najciekawszych rozwiązań dla swoich potrzeb. W związku z tym i my zaprezentowaliśmy nasze nowe rozwiązanie i produkt Panel Lity Dachowy, który są owocem naszego nieustającego dążenia do doskonałości.

Targi DACH FORUM w Kielcach 2024

Spotkanie liderów i specjalistów!

Podczas targów mieliśmy przyjemność spotkać się z wieloma naszymi obecnymi oraz potencjalnymi klientami i partnerami. Wystawcy jak i odwiedzający, których mogliśmy spotkać na targach to często liderzy i specjaliści w branży dachowej, których wiedza i bagaż doświadczeń budowany był przez lata. Podczas targów Dach Forum wyraźnie odczuwalna była radość z możliwości wspólnego działania i nadziei na rozwój w branży, który skutkować będzie najwyższym poziomem fachowości na rynku. Rozmowy, które prowadziliśmy na naszym stoisku, nie tylko umocniły istniejące relacje biznesowe, ale pokazały co tak naprawdę potrzebują podmioty działające w tej branży. My jako Sodra staraliśmy się dzielić wiedzą na temat najnowszych trendów w branży drzewnej, odpowiadając na liczne pytania i udzielając porad dotyczących wykorzystania tarcicy.

Targi DACH FORUM w Kielcach 2024

Potrzeba matką targów.

Targi Dach Forum były dla nas potwierdzeniem, że na rynku brakuje wąsko wyspecjalizowanych targów na których klienci mogą zobaczyć i porównać produkty niezbędne do realizacji ich celów. Ponad 24 tysiące sprzedanych biletów i blisko 150 wystawców jest tylko potwierdzeniem potrzeby na tego typu wydarzenia w Polsce. Mimo, że pierwszy raz byliśmy w roli wystawcy na Targach Dach Forum w Kielcach to już teraz widzimy potencjał tak ściśle ukierunkowanych targów.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko! Wasze zainteresowanie, opinie i rozmowy są dla nas codziennym źródłem motywacji do dalszej pracy. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie na przyszłorocznych targach!

Skontaktuj się z nami
ul. Gdyńska 15A
62-028 Koziegłowy