BUDMA 2024 - dwie nagrody w garści! - Sodra
20 lutego 2024 | Aktualności

BUDMA 2024 - dwie nagrody w garści!

BUDMA 2024 - dwie nagrody w garści!

Z ogromną dumą informujemy, że w dniach 30.01-2.02.2024 roku mieliśmy zaszczyt po raz kolejny uczestniczyć w  Targach BUDMA 2024 - jednym z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej w Polsce. Była to dla nas wyjątkowa okazja, aby zaprezentować nasze nowe rozwiązania i produkty, które są owocem naszego nieustającego dążenia do doskonałości.

Zobacz nasze interaktywne stoisko!

Jeżeli nie mogłeś nas odwiedzić na stoisku podczas Targów BUDMA 2024, to nic straconego! Poniżej możesz przejść się po naszym interaktywnym stoisku!

Czym dla nas był udział w targach BUDMA?

Podczas targów mieliśmy przyjemność spotkać się z wieloma naszymi obecnymi oraz potencjalnymi klientami i partnerami. Rozmowy, które prowadziliśmy na naszym stoisku, nie tylko umocniły istniejące relacje biznesowe, ale również otworzyły drogę do nowych, ekscytujących projektów i współprac. Nasz zespół z zapałem dzielił się wiedzą na temat najnowszych trendów w branży, odpowiadając na liczne pytania i udzielając fachowych porad. Dzięki temu mogliśmy jeszcze bardziej zbliżyć się do naszych klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania.

BUDMA 2024 - dwie nagrody w garści!
BUDMA 2024 - dwie nagrody w garści!

Nagroda po raz pierwszy, po raz drugi...

Prezentacje naszych produktów cieszyły się dużym zainteresowaniem, a nowe innowacyjne rozwiązanie - panel lity dachowy, został bardzo pozytywnie oceniony zarówno przez specjalistów z branży, jak i przez odwiedzających targi. Potwierdzeniem tego były aż dwie nagrody z rąk organizatorów - Złoty Medal 2024 dla Litego panelu drewnianego oraz nagroda za stoisko - statuetka ACANTHUS AUREUS.

Targi BUDMA po raz kolejny były dla nas potwierdzeniem, że kierunek, w którym podążamy, jest właściwy i inspiruje nas do dalszego rozwoju i poszukiwania nowych możliwości.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Targach BUDMA 2024. Wasze zainteresowanie, cenne opinie i inspirujące rozmowy są dla nas nieocenionym źródłem motywacji do dalszej pracy. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie na przyszłorocznych targach!

Do zobaczenia wkrótce!

Skontaktuj się z nami
ul. Gdyńska 15A
62-028 Koziegłowy