Kontakt

Arkadiusz Gronowski

CEO

Sodra B&W--60

Łukasz Grossmann

V-ce Prezes

Łukasz Grossmann

Bartosz Golak

Dyrektor Handlowy – Manager

kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie

Bartosz Golak

bartosz.golak@sodra.pl

kom: +48 504 076 472

Stefan Raszewski

Specjalista ds. handlowych

dolnośląskie, opolskie

Stefan Raszewski

stefan.raszewski@sodra.pl

kom: +48 517 851 131

Monika Plezia

Kierownik Biura

Monika Plezia

monika.plezia@sodra.pl

kom: +48 572 465 511

Sławomir Pytlak

Specjalista ds. handlowych

świętokrzyskie, śląskie, małopolskie

Sławomir Pytlak

slawomir.pytlak@sodra.pl

kom: +48 789 195 303

Patrycja Jeżyk

Specjalista ds. współpracy międzynarodowej i zakupów

Patrycja Jeżyk

patrycja.jezyk@sodra.pl

kom: +48 503 068 479

Łukasz Mejer

Specjalista ds. handlowych

lubelskie, podlaskie, podkarpackie, mazowieckie

Łukasz Mejer

lukasz.mejer@sodra.pl

kom: +48 503 068 473

Katarzyna Woźniak

Sekretariat

Katarzyna Woźniak

katarzyna.wozniak@sodra.pl

+48 61 652 67 48

Michał Ziółkowski

Specjalista ds. handlowych

wielkopolskie, lubuskie

michal.ziolkowski@sodra.pl

+48 510 955 449

Natalia Wiśniewska

Specjalista ds. sprzedaży

Natalia Wiśniewska

natalia.wisniewska@sodra.pl

kom: +48 519 016 506

Wojciech Werkun

Specjalista ds. handlowych

zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

wojciech.werkun@sodra.pl

+48 505 967 923

Michał Guzek

Główny specjalista ds. zakupów surowca drzewnego

Michał Guzek

michal.guzek@sodra.pl

+48 512 795 168

Mateusz Błażejczak

Specjalista ds. logistyki

Mateusz Błażejczak

office@sodra.pl

kom: +48 605 363 667

Tadeusz Blumensztajn

Specjalista ds. nadzoru i koordynacji w portach

tadeusz.blumensztajn@sodra.pl

Eugeniusz Statucki

Kontrola i windykacja

Eugeniusz Statucki

eugeniusz.statucki@sodra.pl

+48 518 056 096