Kontakt

  Arkadiusz Gronowski
Prezes Zarządu – CEO
arkadiusz.gronowski@sodra.pl
kom:+ 48 512 112 926
  Stefan Raszewski
Specjalista ds. handlowych
stefan.raszewski@sodra.pl
kom:+ 48 517 851 131
  Łukasz Grossmann
V-ce Prezes Zarządu
lukasz.grossmann@sodra.pl
kom:+ 48 605 517 888
  Marek Faligowski
Specjalista ds. handlowych
marek.faligowski@sodra.pl
kom:+ 48 505 967 923
  Bartosz Golak
Dyrektor Handlowy – Manager
bartosz.golak@sodra.pl
kom:+ 48 504 076 472
  Sławomir Pytlak
Specjalista ds. handlowych
slawomir.pytlak@sodra.pl
kom:+ 48 789 195 303
  Monika Plezia
Główny specjalista ds. sprzedaży
monika.plezia@sodra.pl
kom:+ 48 572 465 511
  Łukasz Mejer
Specjalista ds. handlowych
lukasz.mejer@sodra.pl
kom:+ 48 503 068 473
  Patrycja Jeżyk
Asystenka Zarządu
patrycja.jezyk@sodra.pl
+48 503 068 479
  Natalia Wiśniewska
Specjalista ds. sprzedaży
natalia.wisniewska@sodra.pl
+48 519 016 506
  Eugeniusz Statucki
Kontrola i windykacja
eugeniusz.statucki@sodra.pl
+48 518 056 096
  Mateusz Błażejczak / Dominika Figaj
Specjalista ds. sprzedaży
office@sodra.pl
kom:+ 48 605 363 667
  Katarzyna Krąkowska
Sekretariat
katarzyna.krakowska@sodra.pl
+48 61 652 67 48